Indien je naam niet in de lijst staat. Neem dan contact op met de persoon die jou heeft ingeschreven. Die heeft dan de informatie hoelaat je moet judoen.

 

Naam Volledig POULE Mat Blok wegen Aanvang
Lizzy van Maris U10 PUP.A -24 kg - Groep B 5 1 08.00 - 08.30 uur
Shayen Ouwerkerk U10 PUP.A -27 kg - Groep B 10 1 08.00 - 08.30 uur
Dylan van de Wouw U12 PUP.B -30 kg - Groep B 2 3 10.45-1.15 uur
Robin van der Kort U12 PUP.B -38 kg - Groep E 6 3 10.45-1.15 uur
Ivy Meijer U12 PUP.B -42 kg - Groep A 9 4 13.00 - 13.30 uur
Axel van Dorp U12 PUP.B -46 kg - Groep A 2 4 13.00 - 13.30 uur
Frederique van de Wouw U12 PUP.B -46 kg - Groep B 3 4 13.00 - 13.30 uur
Louise van der Wiel U15 DAMES -44 kg 3 5 15.15 - 15.45 uur
Arwen van Aalst U15 DAMES -48 kg 4 5 15.15 - 15.45 uur
Quintine Maas U15 DAMES -48 kg 4 5 15.15 - 15.45 uur
Suze Meijer U15 DAMES -63 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Cas Schellekens U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Jessin de Vreede U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Kian Waasdorp U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Jordy van Maris U15 HEREN -55 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Niels Kleijhorts U15 HEREN -55 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Mathijs van der Kort U18 HEREN -55 kg - Groep A 8 5 15.15 - 15.45 uur
Carl van der Wiel U18 HEREN -55 kg - Groep B 8 5 15.15 - 15.45 uur
Ben Mojo U18 HEREN -66 kg 10 5 15.15 - 15.45 uur
Kevin van der Hulst U18 HEREN -66 kg 10 5 15.15 - 15.45 uur
Maik van der Hulst U18 HEREN -66 kg 10 5 15.15 - 15.45 uur
Kyle Stendert Stendert U10 PUP.A -24 kg - Groep D 7 1 08.00 - 08.30 uur
Jill Stendert U10 PUP.A -27 kg - Groep A 10 1 08.00 - 08.30 uur
Don Reijne U10 PUP.A -27 kg - Groep E 3 1 08.00 - 08.30 uur
Tim Haver U10 PUP.A -27 kg - Groep G 5 1 08.00 - 08.30 uur
Pieter Tol U10 PUP.A -30 kg - Groep C 3 2 09:30-10:00 uur
Mick Vastenburg U10 PUP.A -30 kg - Groep D 4 2 09:30-10:00 uur
Quinten van der Waal U10 PUP.A -30 kg - Groep D 4 2 09:30-10:00 uur
Mica Groot U10 PUP.A -34 kg - Groep A 10 2 09:30-10:00 uur
Liefde Hoogendoorn U10 PUP.A -34 kg - Groep B 1 2 09:30-10:00 uur
Thijs Dijkstra U10 PUP.A -34 kg - Groep F 5 2 09:30-10:00 uur
Bram Doll U10 PUP.A -38 kg - Groep A 7 2 09:30-10:00 uur
Olivier de Graaf U12 PUP.B -34 kg - Groep C 6 3 10.45-1.15 uur
Frencky van Loon U12 PUP.B -38 kg - Groep A 2 3 10.45-1.15 uur
Kicky van Loon U12 PUP.B -38 kg - Groep B 3 3 10.45-1.15 uur
Layla Martijn U12 PUP.B -42 kg - Groep B 10 4 13.00 - 13.30 uur
Bjarnne Lindeijer U12 PUP.B -42 kg - Groep C 9 4 13.00 - 13.30 uur
Max Scholten U12 PUP.B -42 kg - Groep D 10 4 13.00 - 13.30 uur
Nienke Grummels U15 DAMES -52 kg - Groep B 5 5 15.15 - 15.45 uur
Lucas Way U15 HEREN -38 kg 5 4 13.00 - 13.30 uur
Sjors Wezelman U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Jilles Veenhof U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Sem Groot U15 HEREN -50 kg 8 4 13.00 - 13.30 uur
Valentijn Sanchez U10 PUP.A -24 kg - Groep D 7 1 08.00 - 08.30 uur
Milan Wiersma U10 PUP.A -27 kg - Groep E 3 1 08.00 - 08.30 uur
Charlize Maij U10 PUP.A -30 kg - Groep A 1 2 09:30-10:00 uur
David de Vos U10 PUP.A -30 kg - Groep B 2 2 09:30-10:00 uur
Mex Slegt U10 PUP.A -30 kg - Groep I 9 2 09:30-10:00 uur
Huib Broek U10 PUP.A -42 kg 9 2 09:30-10:00 uur
Sem Slegt U10 PUP.A -42 kg 9 2 09:30-10:00 uur
Jasper Madderom U12 PUP.B -34 kg - Groep D 7 3 10.45-1.15 uur
Zoe Jansen U12 PUP.B -38 kg - Groep A 2 3 10.45-1.15 uur
Dorien Valentijn U12 PUP.B -38 kg - Groep B 3 3 10.45-1.15 uur
Damarae Simson U12 PUP.B -42 kg - Groep E 1 4 13.00 - 13.30 uur
Boy Snijder U12 PUP.B -46 kg - Groep B 3 4 13.00 - 13.30 uur
Miles Heus U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Quinten Borgsteede U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Troy Schooneman U12 PUP.B -42 kg - Groep D 10 4 13.00 - 13.30 uur
Jolijn Klinkert U15 DAMES -44 kg 3 5 15.15 - 15.45 uur
Nicole Sukandar U15 DAMES -44 kg 3 5 15.15 - 15.45 uur
Dries Boulidam U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Noor Boulidam U18 DAMES -57 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Max Pereboom U18 HEREN -60 kg - Groep A 9 5 15.15 - 15.45 uur
Sybren Luijt U18 HEREN -60 kg - Groep B 9 5 15.15 - 15.45 uur
Jelmer Luijt U18 HEREN -66 kg 10 5 15.15 - 15.45 uur
Mik van der Meer U15 HEREN -66 kg 7 5 15.15 - 15.45 uur
Marit Meijer U10 PUP.A -27 kg - Groep A 10 1 08.00 - 08.30 uur
Jill Lagemaat U10 PUP.A -27 kg - Groep C 1 1 08.00 - 08.30 uur
Hugo Flink U10 PUP.A -30 kg - Groep D 4 2 09:30-10:00 uur
Lenny Kuipers U10 PUP.A -30 kg - Groep D 4 2 09:30-10:00 uur
Fenne Stam U10 PUP.A -34 kg - Groep A 10 2 09:30-10:00 uur
Aishia Sie U10 PUP.A -34 kg - Groep B 1 2 09:30-10:00 uur
Yewande Bosdijk U10 PUP.A -34 kg - Groep B 1 2 09:30-10:00 uur
Lars Harps U10 PUP.A -34 kg - Groep E 4 2 09:30-10:00 uur
Lars Vis U10 PUP.A -38 kg - Groep A 7 2 09:30-10:00 uur
Amy van Poelgeest U12 PUP.B -34 kg - Groep A 4 3 10.45-1.15 uur
Jaël Lagemaat U12 PUP.B -34 kg - Groep A 4 3 10.45-1.15 uur
Demi van Winden U12 PUP.B -34 kg - Groep B 5 3 10.45-1.15 uur
Jayden Kramer U12 PUP.B -34 kg - Groep E 8 3 10.45-1.15 uur
Maksim Dekkers U12 PUP.B -38 kg - Groep E 6 3 10.45-1.15 uur
Danique Ochse U12 PUP.B -42 kg - Groep B 10 4 13.00 - 13.30 uur
Isa Malmberg U12 PUP.B -42 kg - Groep B 10 4 13.00 - 13.30 uur
Tim Brabander U12 PUP.B -42 kg - Groep C 9 4 13.00 - 13.30 uur
Jens van der Ven U12 PUP.B -50 kg 4 4 13.00 - 13.30 uur
Gwen van Poelgeest U15 DAMES -36 kg 1 5 15.15 - 15.45 uur
Imke Klijn U15 DAMES -48 kg 4 5 15.15 - 15.45 uur
Malika Bosdijk U15 DAMES -52 kg - Groep A 5 5 15.15 - 15.45 uur
Abbas al Fartousy U15 HEREN -34 kg 4 4 13.00 - 13.30 uur
Hussain al Fartousy U15 HEREN -34 kg 4 4 13.00 - 13.30 uur
Jaimy Kat U15 HEREN -34 kg 4 4 13.00 - 13.30 uur
Lucas Meijer U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Max Zaal U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Milan Hippe U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Ayomi Bosdijk U18 DAMES -70 kg 4 5 15.15 - 15.45 uur
Kevin Hippe U18 HEREN -60 kg - Groep B 9 5 15.15 - 15.45 uur
Winston van Druten U18 HEREN -73 kg - Groep B 5 5 15.15 - 15.45 uur
Tom Molenaar U20 HEREN -73 kg - Groep A 7 5 15.15 - 15.45 uur
Hadi Al-Fartousy U7 MINI -24 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Rick Stikkelorum U10 PUP.A -30 kg - Groep B 2 2 09:30-10:00 uur
Max Stikkelorum U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Tyler le Loux U10 PUP.A -21 kg - Groep A 1 1 08.00 - 08.30 uur
Sebastian Haasnoot U10 PUP.A -24 kg - Groep D 7 1 08.00 - 08.30 uur
Jorne Reitsma U10 PUP.A -27 kg - Groep J 8 1 08.00 - 08.30 uur
Roan Krom U10 PUP.A -30 kg - Groep D 4 2 09:30-10:00 uur
Michelle Otto U10 PUP.A -34 kg - Groep A 10 2 09:30-10:00 uur
Sofie Oosterink U10 PUP.A -34 kg - Groep B 1 2 09:30-10:00 uur
Magda Uijtenhaak U12 PUP.B -30 kg - Groep A 1 3 10.45-1.15 uur
May Witjes U12 PUP.B -30 kg - Groep A 1 3 10.45-1.15 uur
Bjorn Krom U12 PUP.B -30 kg - Groep B 2 3 10.45-1.15 uur
Wobbe Kruize U12 PUP.B -30 kg - Groep C 3 3 10.45-1.15 uur
Eline van der Veen U12 PUP.B -34 kg - Groep A 4 3 10.45-1.15 uur
Denise Otto U12 PUP.B -38 kg - Groep A 2 3 10.45-1.15 uur
Lex Gast U12 PUP.B -38 kg - Groep C 4 3 10.45-1.15 uur
Job Kroon U12 PUP.B -38 kg - Groep D 5 3 10.45-1.15 uur
Stan de Laleijne U12 PUP.B -42 kg - Groep C 9 4 13.00 - 13.30 uur
Sam Beukers U12 PUP.B -46 kg - Groep B 3 4 13.00 - 13.30 uur
Sija Coolegem U15 DAMES -40 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Elvin Groefsema U15 HEREN -34 kg 4 4 13.00 - 13.30 uur
Sven Witjes U15 HEREN -38 kg 5 4 13.00 - 13.30 uur
Floris van Groen U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Jonne Coolegem U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Yesper Brunekreef U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Di An Tan U15 HEREN -50 kg 8 4 13.00 - 13.30 uur
Kars Kroon U15 HEREN -50 kg 8 4 13.00 - 13.30 uur
Hu An Tan U15 HEREN -55 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Mats Kroon U15 HEREN -55 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Daan van Waggendorff Van Ryn U7 MINI -24 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Joell Listelle U20 HEREN -81 kg 8 5 15.15 - 15.45 uur
Bente Van Alteren U10 PUP.A -27 kg - Groep B 10 1 08.00 - 08.30 uur
Lars Bronsteede U10 PUP.A -30 kg - Groep E 5 2 09:30-10:00 uur
Marissa Meijn U12 PUP.B -42 kg - Groep B 10 4 13.00 - 13.30 uur
Nina Dekker U15 DAMES -57 kg 1 5 15.15 - 15.45 uur
Tyrza Remkes U15 DAMES -57 kg 1 5 15.15 - 15.45 uur
Meike van Alteren U7 MINI -18 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Tess Nijland U10 PUP.A -27 kg - Groep A 10 1 08.00 - 08.30 uur
Joshua Bruining U10 PUP.A -27 kg - Groep F 4 1 08.00 - 08.30 uur
Mats Wilbers U10 PUP.A -30 kg - Groep B 2 2 09:30-10:00 uur
Farouk El Oufrir U10 PUP.A -30 kg - Groep C 3 2 09:30-10:00 uur
Raph de Graca U10 PUP.A -30 kg - Groep E 5 2 09:30-10:00 uur
Jeroen Verdonk U10 PUP.A -34 kg - Groep C 2 2 09:30-10:00 uur
Julius Biermans U10 PUP.A -34 kg - Groep D 3 2 09:30-10:00 uur
Alex Odionhin U10 PUP.A -38 kg - Groep B 8 2 09:30-10:00 uur
Tom van Espelo U12 PUP.B -27 kg 10 3 10.45-1.15 uur
Milou de Boer U12 PUP.B -30 kg - Groep A 1 3 10.45-1.15 uur
Morris Leysma U12 PUP.B -30 kg - Groep B 2 3 10.45-1.15 uur
Jillis Lint U12 PUP.B -30 kg - Groep C 3 3 10.45-1.15 uur
Sophie Mollink U12 PUP.B -34 kg - Groep B 5 3 10.45-1.15 uur
Anglo Eskander U12 PUP.B -34 kg - Groep C 6 3 10.45-1.15 uur
Midas van Huijstee U12 PUP.B -34 kg - Groep F 9 3 10.45-1.15 uur
Coen de Graaf U12 PUP.B -34 kg - Groep G 10 3 10.45-1.15 uur
Arseny Eskander U12 PUP.B -34 kg - Groep H 1 3 10.45-1.15 uur
Maxence Amirkahanian U12 PUP.B -38 kg - Groep C 4 3 10.45-1.15 uur
Rocco Gigengack U12 PUP.B -38 kg - Groep E 6 3 10.45-1.15 uur
Kiki Jacobs U12 PUP.B -42 kg - Groep A 9 4 13.00 - 13.30 uur
Tijmen de Hen U12 PUP.B -46 kg - Groep A 2 4 13.00 - 13.30 uur
Femke Heerema Van Voss U15 DAMES -48 kg 4 5 15.15 - 15.45 uur
Hugo Visser U10 PUP.A -24 kg - Groep E 8 1 08.00 - 08.30 uur
Indy Pannegieter U10 PUP.A -27 kg - Groep C 1 1 08.00 - 08.30 uur
Daan Limpens U10 PUP.A -27 kg - Groep D 2 1 08.00 - 08.30 uur
Taizo Verner U10 PUP.A -27 kg - Groep E 3 1 08.00 - 08.30 uur
Thalia Perrakis U10 PUP.A -27 kg - Groep F 4 1 08.00 - 08.30 uur
Dario de Figueiredo Carvalho U10 PUP.A -27 kg - Groep G 5 1 08.00 - 08.30 uur
Tristan Worp U10 PUP.A -30 kg - Groep E 5 2 09:30-10:00 uur
Samson Limper U10 PUP.A -34 kg - Groep E 4 2 09:30-10:00 uur
Julian Worp U10 PUP.A -34 kg - Groep F 5 2 09:30-10:00 uur
Max Ponti U12 PUP.B -27 kg 10 3 10.45-1.15 uur
Madeleine Kok U12 PUP.B -30 kg - Groep A 1 3 10.45-1.15 uur
Kaya Pannegieter U12 PUP.B -34 kg - Groep B 5 3 10.45-1.15 uur
Victor Visser U12 PUP.B -34 kg - Groep D 7 3 10.45-1.15 uur
Ytzen van der Leij U12 PUP.B -34 kg - Groep E 8 3 10.45-1.15 uur
Casimir Colomb De Daunant U12 PUP.B -34 kg - Groep H 1 3 10.45-1.15 uur
Victoria de Ridder U12 PUP.B -38 kg - Groep B 3 3 10.45-1.15 uur
Lapo Hirschhofer U12 PUP.B -38 kg - Groep D 5 3 10.45-1.15 uur
Minne Leistikow U12 PUP.B -38 kg - Groep E 6 3 10.45-1.15 uur
Daniel Fish U12 PUP.B -42 kg - Groep D 10 4 13.00 - 13.30 uur
Malcolm Tedja U12 PUP.B -46 kg - Groep A 2 4 13.00 - 13.30 uur
Milou Steens U12 PUP.B -46 kg - Groep A 2 4 13.00 - 13.30 uur
Hans Insinger U12 PUP.B -46 kg - Groep B 3 4 13.00 - 13.30 uur
Mischa Steen U10 PUP.A -27 kg - Groep E 3 1 08.00 - 08.30 uur
Thomas Vermeer U10 PUP.A -34 kg - Groep G 6 2 09:30-10:00 uur
Renz Beelen U12 PUP.B -34 kg - Groep F 9 3 10.45-1.15 uur
Melle van Es U12 PUP.B -34 kg - Groep G 10 3 10.45-1.15 uur
Daniel Vermeer U12 PUP.B -34 kg - Groep H 1 3 10.45-1.15 uur
David Wubbe U12 PUP.B -34 kg - Groep H 1 3 10.45-1.15 uur
Maira Medema U15 DAMES -36 kg 1 5 15.15 - 15.45 uur
Estrella Otte U15 DAMES -40 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Lieke van Lierop U15 DAMES -44 kg 3 5 15.15 - 15.45 uur
Sammy Beelen U15 DAMES -44 kg 3 5 15.15 - 15.45 uur
Kimberley Werginz U15 DAMES -52 kg - Groep B 5 5 15.15 - 15.45 uur
Luca Needham U15 HEREN -38 kg 5 4 13.00 - 13.30 uur
Lucas Beelen U15 HEREN -38 kg 5 4 13.00 - 13.30 uur
Sam Reneman U15 HEREN -38 kg 5 4 13.00 - 13.30 uur
Ruben van der Woude U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Dion Blanck U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Tom Duivenvoorden U15 HEREN -50 kg 8 4 13.00 - 13.30 uur
Emilio Otte U18 HEREN -55 kg - Groep B 8 5 15.15 - 15.45 uur
Rick Ten Tije U20 HEREN -66 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Dianne Stolk U18 DAMES -63 kg 3 5 15.15 - 15.45 uur
Sascha Roër U18 DAMES -63 kg 3 5 15.15 - 15.45 uur
Mick Roër U18 HEREN -66 kg 10 5 15.15 - 15.45 uur
Tom Blansjaar U20 HEREN -66 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Marrick Meijers U20 HEREN -73 kg - Groep A 7 5 15.15 - 15.45 uur
Joep Haarman U10 PUP.A -24 kg - Groep C 6 1 08.00 - 08.30 uur
Emma Sara Zijlstra U10 PUP.A -27 kg - Groep B 10 1 08.00 - 08.30 uur
Viggo de Lange U10 PUP.A -30 kg - Groep F 6 2 09:30-10:00 uur
Tijn Haarman U12 PUP.B -30 kg - Groep B 2 3 10.45-1.15 uur
Amy Dekkers U12 PUP.B -38 kg - Groep A 2 3 10.45-1.15 uur
Luuk Haarman U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Roan van der Burch U15 HEREN -60 kg 7 5 15.15 - 15.45 uur
Joey de Hondt U18 HEREN -66 kg 10 5 15.15 - 15.45 uur
Denvey Van Der Linden U10 PUP.A -21 kg - Groep A 1 1 08.00 - 08.30 uur
Chris Korver U10 PUP.A -24 kg - Groep C 6 1 08.00 - 08.30 uur
Jayden Tijdeman U10 PUP.A -27 kg - Groep D 2 1 08.00 - 08.30 uur
Alex Jasperse U10 PUP.A -42 kg 9 2 09:30-10:00 uur
B.J. Schippers U12 PUP.B -34 kg - Groep C 6 3 10.45-1.15 uur
Quinn Mulder U12 PUP.B -38 kg - Groep C 4 3 10.45-1.15 uur
Rens Meier U12 PUP.B -42 kg - Groep E 1 4 13.00 - 13.30 uur
T.J Schippers U7 MINI -21 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Mike de Rooij U10 PUP.A -30 kg - Groep E 5 2 09:30-10:00 uur
Rijk Hageman U10 PUP.A -24 kg - Groep D 7 1 08.00 - 08.30 uur
Kiara Koster U10 PUP.A -30 kg - Groep A 1 2 09:30-10:00 uur
Darick van der Zwaard U10 PUP.A -30 kg - Groep B 2 2 09:30-10:00 uur
Mats Meester U10 PUP.A -34 kg - Groep C 2 2 09:30-10:00 uur
Kor Kolk U12 PUP.B -30 kg - Groep C 3 3 10.45-1.15 uur
Klaas van der Meer U12 PUP.B -34 kg - Groep H 1 3 10.45-1.15 uur
Silvan van der Zwaard U12 PUP.B -42 kg - Groep D 10 4 13.00 - 13.30 uur
Noor Hesseling U10 PUP.A -27 kg - Groep A 10 1 08.00 - 08.30 uur
Jools Burgers U10 PUP.A -30 kg - Groep A 1 2 09:30-10:00 uur
Justine De Sain U10 PUP.A -30 kg - Groep A 1 2 09:30-10:00 uur
Brian Vreman U10 PUP.A -30 kg - Groep C 3 2 09:30-10:00 uur
Pepijn Kok U10 PUP.A -34 kg - Groep E 4 2 09:30-10:00 uur
Joek Herfkens U10 PUP.A -38 kg - Groep A 7 2 09:30-10:00 uur
Pip Steeghs U12 PUP.B -27 kg 10 3 10.45-1.15 uur
Tycho Ligterink U12 PUP.B -34 kg - Groep D 7 3 10.45-1.15 uur
Trijntje Herfkens U12 PUP.B -42 kg - Groep A 9 4 13.00 - 13.30 uur
Puck van der Kroon U15 DAMES -40 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Emma Arias U15 DAMES -52 kg - Groep A 5 5 15.15 - 15.45 uur
Daimy Ligterink U15 DAMES -57 kg 1 5 15.15 - 15.45 uur
Jasper Hesseling U15 HEREN -55 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Ruben Walinga U15 HEREN -34 kg 4 4 13.00 - 13.30 uur
Sem Walinga U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Sander Luimstra U20 HEREN -73 kg - Groep B 7 5 15.15 - 15.45 uur
Saul Smudde U10 PUP.A -24 kg - Groep D 7 1 08.00 - 08.30 uur
Eleena Louwe U12 PUP.B -30 kg - Groep A 1 3 10.45-1.15 uur
Lyske Tromp U12 PUP.B -34 kg - Groep A 4 3 10.45-1.15 uur
Siemon Smudde U12 PUP.B -34 kg - Groep E 8 3 10.45-1.15 uur
Fedor Smudde U12 PUP.B -34 kg - Groep F 8 3 10.45-1.15 uur
Arjan Ibrahim U7 MINI -24 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Nigel Groot U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Melissa Smit U18 DAMES -57 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Rosanne Smit U18 DAMES -57 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Micheal Smit U20 HEREN -73 kg - Groep B 7 5 15.15 - 15.45 uur
Ezra Soesan U10 PUP.A -24 kg - Groep C 6 1 08.00 - 08.30 uur
Gabi Elbers U10 PUP.A -34 kg - Groep D 3 2 09:30-10:00 uur
Benjamin Zwaan U12 PUP.B -38 kg - Groep D 5 3 10.45-1.15 uur
Kyan Helenklaken U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Tom Loos U15 HEREN -60 kg 7 5 15.15 - 15.45 uur
Pranay Chandra U18 HEREN -66 kg 10 5 15.15 - 15.45 uur
Ron Pollack U18 HEREN -66 kg 10 5 15.15 - 15.45 uur
Chris van de Nesse U18 HEREN -73 kg - Groep A 5 5 15.15 - 15.45 uur
Jelle de Bruin U18 HEREN -73 kg - Groep A 5 5 15.15 - 15.45 uur
Bram van Kooten U10 PUP.A -21 kg - Groep B 2 1 08.00 - 08.30 uur
Nanne van Keeken U10 PUP.A -27 kg - Groep C 1 1 08.00 - 08.30 uur
Marouan el Oche U10 PUP.A -27 kg - Groep I 7 1 08.00 - 08.30 uur
Maxim Geluk U10 PUP.A -27 kg - Groep J 8 1 08.00 - 08.30 uur
Rein Smale U10 PUP.A -27 kg - Groep J 8 1 08.00 - 08.30 uur
Ammar el Oche U10 PUP.A -30 kg - Groep E 5 2 09:30-10:00 uur
Tideman van Keeken U10 PUP.A -30 kg - Groep F 6 2 09:30-10:00 uur
Sam de Boer U10 PUP.A -30 kg - Groep G 7 2 09:30-10:00 uur
Djayden Hulsman U12 PUP.B -34 kg - Groep G 10 3 10.45-1.15 uur
Sophie Rowoud U12 PUP.B -38 kg - Groep B 3 3 10.45-1.15 uur
Jeroen Schager U12 PUP.B -38 kg - Groep C 4 3 10.45-1.15 uur
Fiene Vellenga U10 PUP.A -24 kg - Groep A 4 1 08.00 - 08.30 uur
Job Vellenga U12 PUP.B -46 kg - Groep A 2 4 13.00 - 13.30 uur
Nick Adrichem U10 PUP.A -34 kg - Groep E 4 2 09:30-10:00 uur
Bryan van de Ijssel U15 HEREN -50 kg 8 4 13.00 - 13.30 uur
Richard van der Meer U20 HEREN -66 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Maud Lakeman U10 PUP.A -30 kg - Groep A 1 2 09:30-10:00 uur
Emma Bronneberg U12 PUP.B -42 kg - Groep A 9 4 13.00 - 13.30 uur
Anna Bronneberg U15 DAMES -48 kg 4 5 15.15 - 15.45 uur
Viktor Ligthart U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Bastiaan De Graaf U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Hugo Van Amstel U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Luca Sander Boschma U15 HEREN -55 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Koen Hikspoors U10 PUP.A -21 kg - Groep A 1 1 08.00 - 08.30 uur
Roos Rison U10 PUP.A -24 kg - Groep A 4 1 08.00 - 08.30 uur
Hidde de Wijs U10 PUP.A -34 kg - Groep C 2 2 09:30-10:00 uur
Hanna van den Berg U10 PUP.A -38 kg - Groep A 7 2 09:30-10:00 uur
Duuk Koning U12 PUP.B -30 kg - Groep C 3 3 10.45-1.15 uur
Finn Paalvast U12 PUP.B -38 kg - Groep D 5 3 10.45-1.15 uur
Bram Nederbragt U12 PUP.B -42 kg - Groep E 1 4 13.00 - 13.30 uur
Bente de Wijs U15 DAMES -36 kg 1 5 15.15 - 15.45 uur
Jinne Pauel U15 DAMES -57 kg 1 5 15.15 - 15.45 uur
Ardine Lanfermeijer U15 DAMES -63 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Jurre Koning U15 HEREN -34 kg 4 4 13.00 - 13.30 uur
Atom Levison U15 HEREN -38 kg 4 4 13.00 - 13.30 uur
Kick Boonstra U15 HEREN -38 kg 5 4 13.00 - 13.30 uur
David Bergfeld U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Julius Kracht U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Luuc Rison U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Yahya Wagenaar U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Zyad Taktak U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Raney van Deelen U15 HEREN -66 kg 7 5 15.15 - 15.45 uur
Max Weisscher U18 HEREN -73 kg - Groep A 5 5 15.15 - 15.45 uur
Floris Heinen U18 HEREN -73 kg - Groep B 5 5 15.15 - 15.45 uur
Neal Sweijen U20 HEREN -73 kg - Groep A 7 5 15.15 - 15.45 uur
Milco Jozsi U20 HEREN -81 kg 8 5 15.15 - 15.45 uur
Owen Gefferie U10 PUP.A -21 kg - Groep C 3 1 08.00 - 08.30 uur
Tim Rusthoven U10 PUP.A -24 kg - Groep E 8 1 08.00 - 08.30 uur
Xander Polman U10 PUP.A -27 kg - Groep F 4 1 08.00 - 08.30 uur
Luuk Spruijt U10 PUP.A -30 kg - Groep H 8 2 09:30-10:00 uur
Samuel Bonnefous U12 PUP.B -30 kg - Groep B 2 3 10.45-1.15 uur
Rohan Spruijt U12 PUP.B -34 kg - Groep E 8 3 10.45-1.15 uur
Alec Rusthoven U12 PUP.B -34 kg - Groep H 1 3 10.45-1.15 uur
Soedarno Pawirowijoto U15 HEREN -60 kg 7 5 15.15 - 15.45 uur
Nolan Zaal U10 PUP.A -24 kg - Groep E 8 1 08.00 - 08.30 uur
Nils Wielart U10 PUP.A -27 kg - Groep D 2 1 08.00 - 08.30 uur
Tristan Huygelen U10 PUP.A -30 kg - Groep F 6 2 09:30-10:00 uur
Mathijs Berkelaar U10 PUP.A -30 kg - Groep G 7 2 09:30-10:00 uur
Jari Vijlbrief U10 PUP.A -30 kg - Groep H 8 2 09:30-10:00 uur
Maup van Rigteren U10 PUP.A -34 kg - Groep D 3 2 09:30-10:00 uur
Dalin de Jong U10 PUP.A -42 kg 9 2 09:30-10:00 uur
Jules Wielart U12 PUP.B -27 kg 10 3 10.45-1.15 uur
Sasja Huygelen U12 PUP.B -30 kg - Groep C 3 3 10.45-1.15 uur
Rodin Kuil U12 PUP.B -34 kg - Groep C 6 3 10.45-1.15 uur
Finn de With U12 PUP.B -34 kg - Groep D 7 3 10.45-1.15 uur
Ryan Boon U12 PUP.B -34 kg - Groep F 9 3 10.45-1.15 uur
Justin Schrander U12 PUP.B -42 kg - Groep E 1 4 13.00 - 13.30 uur
Suus Hania U15 DAMES -40 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Tom Haarlem U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Sam Hania U18 DAMES -63 kg 3 5 15.15 - 15.45 uur
Vincent Roelofsen U18 HEREN -73 kg - Groep B 5 5 15.15 - 15.45 uur
Juliette van Adrichem Bogaert U10 PUP.A -21 kg - Groep C 3 1 08.00 - 08.30 uur
Klaas Heimans U10 PUP.A -21 kg - Groep C 3 1 08.00 - 08.30 uur
Emily Jonk U10 PUP.A -24 kg - Groep B 5 1 08.00 - 08.30 uur
Lotte Sleeman U10 PUP.A -24 kg - Groep B 5 1 08.00 - 08.30 uur
Sieb van Velthuysen U10 PUP.A -24 kg - Groep C 6 1 08.00 - 08.30 uur
Tijl Vlieghuis U10 PUP.A -24 kg - Groep C 6 1 08.00 - 08.30 uur
Lieke Wildschut U10 PUP.A -27 kg - Groep A 10 1 08.00 - 08.30 uur
Fee Jansen U10 PUP.A -27 kg - Groep B 10 1 08.00 - 08.30 uur
Frederique van Son U10 PUP.A -27 kg - Groep B 10 1 08.00 - 08.30 uur
Tijn Zwiers U10 PUP.A -27 kg - Groep D 2 1 08.00 - 08.30 uur
Zenno ten Hagen U10 PUP.A -27 kg - Groep D 2 1 08.00 - 08.30 uur
Jens van de Berg U10 PUP.A -27 kg - Groep E 3 1 08.00 - 08.30 uur
Joshua Hommes U10 PUP.A -27 kg - Groep F 4 1 08.00 - 08.30 uur
Benicio Bletterman U10 PUP.A -27 kg - Groep G 5 1 08.00 - 08.30 uur
Daniel Hendriks U10 PUP.A -27 kg - Groep G 5 1 08.00 - 08.30 uur
Jonas Schroder U10 PUP.A -27 kg - Groep H 6 1 08.00 - 08.30 uur
Spyker Keasberry U10 PUP.A -27 kg - Groep H 6 1 08.00 - 08.30 uur
Cas Kaandorp U10 PUP.A -27 kg - Groep I 7 1 08.00 - 08.30 uur
Jonas van Otegem U10 PUP.A -30 kg - Groep B 2 2 09:30-10:00 uur
Benjamin Waterham U10 PUP.A -30 kg - Groep C 3 2 09:30-10:00 uur
Mert van Kooten U10 PUP.A -30 kg - Groep C 3 2 09:30-10:00 uur
Nolan Huijsman U10 PUP.A -30 kg - Groep F 6 2 09:30-10:00 uur
Gijs Sonnemans U10 PUP.A -30 kg - Groep G 7 2 09:30-10:00 uur
Thijs Knol U10 PUP.A -30 kg - Groep H 8 2 09:30-10:00 uur
Billy van het Hof U10 PUP.A -30 kg - Groep I 9 2 09:30-10:00 uur
Olav de Jong U10 PUP.A -30 kg - Groep I 9 2 09:30-10:00 uur
Flox Keeler U10 PUP.A -34 kg - Groep B 1 2 09:30-10:00 uur
Morris Zwiers U10 PUP.A -34 kg - Groep C 2 2 09:30-10:00 uur
Willem Sonnemans U10 PUP.A -34 kg - Groep C 2 2 09:30-10:00 uur
Ismael Kooiman U10 PUP.A -34 kg - Groep D 3 2 09:30-10:00 uur
Rens Zoutberg U10 PUP.A -34 kg - Groep D 3 2 09:30-10:00 uur
Tom de Booij U10 PUP.A -34 kg - Groep F 5 2 09:30-10:00 uur
Felix van Nieuwland U10 PUP.A -34 kg - Groep G 6 2 09:30-10:00 uur
Thibault Vlaar U10 PUP.A -38 kg - Groep A 7 2 09:30-10:00 uur
Niek Mosterd U10 PUP.A -38 kg - Groep B 8 2 09:30-10:00 uur
Marit Bolte U10 PUP.A -21 kg - Groep C 3 1 08.00 - 08.30 uur
Ilya Sigida U10 PUP.A -30 kg - Groep I 9 2 09:30-10:00 uur
Jan van der Kroon U10 PUP.A -34 kg - Groep G 6 2 09:30-10:00 uur
Daniël Duijvekam U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Camiel Camiel U10 PUP.A -27 kg - Groep I 7 1 08.00 - 08.30 uur
Pascal Oord U10 PUP.A -38 kg - Groep B 8 2 09:30-10:00 uur
Donavan Krekko U10 PUP.A -42 kg 9 2 09:30-10:00 uur
Max Den Theye U12 PUP.B -34 kg - Groep G 10 3 10.45-1.15 uur
Selma Heitlager U12 PUP.B -38 kg - Groep A 2 3 10.45-1.15 uur
Arwen Ruijsendaal U15 DAMES -36 kg 1 5 15.15 - 15.45 uur
Jasmijn Kool U15 DAMES -36 kg 1 5 15.15 - 15.45 uur
Mirthe Mollink U15 DAMES -40 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Senna van Munster U15 DAMES -40 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Saloua Benaali U15 DAMES -44 kg 3 5 15.15 - 15.45 uur
Aloha Verdonk U15 DAMES -48 kg 4 5 15.15 - 15.45 uur
Giolina Kolff U15 DAMES -57 kg 1 5 15.15 - 15.45 uur
Mika Leysner U15 DAMES -57 kg 1 5 15.15 - 15.45 uur
Roosmarijn van der Toorren U15 DAMES -57 kg 1 5 15.15 - 15.45 uur
Elad Weczeberin U15 HEREN -38 kg 4 4 13.00 - 13.30 uur
Florian Olijrhook U15 HEREN -38 kg 5 4 13.00 - 13.30 uur
Jules Ponti U15 HEREN -38 kg 5 4 13.00 - 13.30 uur
Nico Staal U15 HEREN -38 kg 5 4 13.00 - 13.30 uur
Noah Shukrula U15 HEREN -38 kg 5 4 13.00 - 13.30 uur
Wessel de Graaf U15 HEREN -38 kg 5 4 13.00 - 13.30 uur
Bram Abbring U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Lou Magis U15 HEREN -42 kg 6 4 13.00 - 13.30 uur
Jordi Stom U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Jona Visser U15 HEREN -50 kg 8 4 13.00 - 13.30 uur
Lex Heins U15 HEREN -50 kg 8 4 13.00 - 13.30 uur
Michael Fish U15 HEREN -50 kg 8 4 13.00 - 13.30 uur
Pepijn Horvers U15 HEREN -50 kg 8 4 13.00 - 13.30 uur
Boris Peuscher U15 HEREN -55 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Gabriel Melendez U15 HEREN -55 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Jesse Vreugdenhil U15 HEREN -55 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Olivier Steens U15 HEREN -55 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Tiemo Karssen U15 HEREN -55 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Cathaleeya van Keulen U18 DAMES -57 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Lisanne Stom U18 DAMES -63 kg 3 5 15.15 - 15.45 uur
Rosa Roord U18 DAMES -70 kg 4 5 15.15 - 15.45 uur
Jesse Wolfs U18 HEREN -55 kg - Groep A 8 5 15.15 - 15.45 uur
Sergey Zukovskis U18 HEREN -55 kg - Groep A 8 5 15.15 - 15.45 uur
Julen Schalker U18 HEREN -55 kg - Groep B 8 5 15.15 - 15.45 uur
Jelle Blankendaal U18 HEREN -60 kg - Groep A 9 5 15.15 - 15.45 uur
Jordi Meijer Timmermans Thijssen U18 HEREN -60 kg - Groep A 9 5 15.15 - 15.45 uur
Lougendry Pinedo U18 HEREN -60 kg - Groep B 9 5 15.15 - 15.45 uur
Joost Spoelstra U18 HEREN -66 kg 10 5 15.15 - 15.45 uur
Jesper de Miranda U20 HEREN -66 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Jesper van Wijk U10 PUP.A -21 kg - Groep A 1 1 08.00 - 08.30 uur
Nash Beers U10 PUP.A -21 kg - Groep B 2 1 08.00 - 08.30 uur
Tristan Berlee U10 PUP.A -21 kg - Groep B 2 1 08.00 - 08.30 uur
Silva Snelle U10 PUP.A -24 kg - Groep A 4 1 08.00 - 08.30 uur
Lena Snelle U10 PUP.A -24 kg - Groep B 5 1 08.00 - 08.30 uur
Dean Hergarden U10 PUP.A -24 kg - Groep E 8 1 08.00 - 08.30 uur
Jessey Pettinga U10 PUP.A -24 kg - Groep E 8 1 08.00 - 08.30 uur
Eva Plug U10 PUP.A -27 kg - Groep C 1 1 08.00 - 08.30 uur
Finn Dijkstra U10 PUP.A -27 kg - Groep G 5 1 08.00 - 08.30 uur
Daniel Eisenberger U10 PUP.A -27 kg - Groep H 6 1 08.00 - 08.30 uur
Rylan Galestien U10 PUP.A -27 kg - Groep H 6 1 08.00 - 08.30 uur
Levi Otte U10 PUP.A -27 kg - Groep I 7 1 08.00 - 08.30 uur
Thijn Meijer U10 PUP.A -27 kg - Groep J 8 1 08.00 - 08.30 uur
Marijn Bosma U10 PUP.A -30 kg - Groep F 6 2 09:30-10:00 uur
Niro Koopmans U10 PUP.A -30 kg - Groep G 7 2 09:30-10:00 uur
Thomas De Boo U10 PUP.A -30 kg - Groep H 8 2 09:30-10:00 uur
Juul Sanders U10 PUP.A -30 kg - Groep I 9 2 09:30-10:00 uur
Romee Pettinga U10 PUP.A -34 kg - Groep A 10 2 09:30-10:00 uur
Stan Bakker U10 PUP.A -34 kg - Groep E 4 2 09:30-10:00 uur
Mats Schrier U10 PUP.A -34 kg - Groep F 5 2 09:30-10:00 uur
Gijs Klees U10 PUP.A -34 kg - Groep G 6 2 09:30-10:00 uur
Dylano Henson U10 PUP.A -38 kg - Groep B 8 2 09:30-10:00 uur
Jesse Mook U10 PUP.A -38 kg - Groep B 8 2 09:30-10:00 uur
Asia Schaller U12 PUP.B -27 kg 10 3 10.45-1.15 uur
Renske Koomen U12 PUP.B -34 kg - Groep A 4 3 10.45-1.15 uur
Iza Tegel U12 PUP.B -34 kg - Groep B 5 3 10.45-1.15 uur
Summer Schellevis U12 PUP.B -34 kg - Groep B 5 3 10.45-1.15 uur
Rodney Compier U12 PUP.B -34 kg - Groep C 6 3 10.45-1.15 uur
David Koster U12 PUP.B -34 kg - Groep D 7 3 10.45-1.15 uur
Matt Slager U12 PUP.B -34 kg - Groep E 8 3 10.45-1.15 uur
Shane Galestien U12 PUP.B -34 kg - Groep F 9 3 10.45-1.15 uur
Maurizio Bleeker U12 PUP.B -34 kg - Groep G 10 3 10.45-1.15 uur
Rick Dekker U12 PUP.B -38 kg - Groep C 4 3 10.45-1.15 uur
Max ten Broecke U12 PUP.B -38 kg - Groep D 5 3 10.45-1.15 uur
Karlen Muradian U12 PUP.B -38 kg - Groep E 6 3 10.45-1.15 uur
Danny Henson U12 PUP.B -42 kg - Groep C 9 4 13.00 - 13.30 uur
Yalisa Sintiago U15 DAMES -40 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Nina Ghobrial U15 DAMES -48 kg 4 5 15.15 - 15.45 uur
Fleur Vallinga U15 DAMES -52 kg - Groep A 5 5 15.15 - 15.45 uur
Jahlisa Baneti U15 DAMES -52 kg - Groep B 5 5 15.15 - 15.45 uur
Pepijn Beentjes U15 HEREN -38 kg 5 4 13.00 - 13.30 uur
Floris Beentjes U15 HEREN -46 kg 7 4 13.00 - 13.30 uur
Carlos van Zanten U15 HEREN -50 kg 8 4 13.00 - 13.30 uur
Dion De Vries U15 HEREN -50 kg 8 4 13.00 - 13.30 uur
Julian De Boo U15 HEREN -50 kg 8 4 13.00 - 13.30 uur
Stan Berghuis U15 HEREN -55 kg 6 5 15.15 - 15.45 uur
Selyna de Wildt U18 DAMES -57 kg 2 5 15.15 - 15.45 uur
Kim Homburg U18 DAMES -63 kg 3 5 15.15 - 15.45 uur
Justin Ghobrial U18 HEREN -66 kg 10 5 15.15 - 15.45 uur
Thomas Beentjes U20 HEREN -73 kg - Groep B 7 5 15.15 - 15.45 uur
Rens Appel U7 MINI -18 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Theijn van Wijk U7 MINI -18 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Alex Kaczmarek U7 MINI -21 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Noah Perez V. Bakel U7 MINI -21 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Ryan Stienstra U7 MINI -21 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Sky Oudshoorn U7 MINI -21 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Axl Croijmans U7 MINI -24 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Luca Romero Niemeijer U7 MINI -24 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur
Niels Plug U7 MINI -24 kg 9 1 08.00 - 08.30 uur

 

 

Laatst aangepast (donderdag, 08 juni 2017 15:55)